Державні посилання

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

Ювілейний дзвоник Іванівської школи

Свято останнього дзвоника Іванівської школи, яке відзначали 31 травня було ювілейним. Директор школи Віктор Жаленко наголосив на тому, що цьогорічним випускникам поталанило, адже їхній випускний дзвоник співпав з 50-річчя Рідної школи. На подвір’ї зібралися випускники різних років, і хвилювалися вони ніяк не менше за учнів, які приймали таких поважних гостей.

На урочистій лінійці відзначили не тільки переможців олімпіад та конкурсів, а й лауреатів шкільного конкурсу «Школа має таланти», який вкотре довів, талановитість маленьких жителів Іванівки. Це Тетяна Москаленко, Лілія Мілат, Юлія Майстренко, Катерина Соболь, Яна Лижненко, Андрій Жежера, Андрій Таратута, Андрій Бердник, Ольга Білик, Дарина Рубаненко, Каріна Соколова, Денис Ворончук, Борис Сушко, Назар Мирончук, Вікторія Куцик, Сніжана Стукало.

Начальник відділу освіти Лариса Сачевська привітала усіх зі святом, відзначивши, що високі нагороди учнів свідчать про їхню наполегливу роботу, завдяки чому наші учні показують високі знання далеко за межами школи. Секретар Іванівської школи Андрій Рубаненко побажав учням доброго здоров’я та хорошого настрою, адже літо – пора відкриттів, і важливо не згаяти цей прекрасний час. Запрошений до привітання представник ФГ «ВКіК» Олександр Яценко подарував школі ноутбук, а керівник сільгосппідприємства «МАС-АГРО» Іван Середа побажав випускникам обрати вірний шлях у житті, наголосивши, що всіляко підтримуватиме вибір випускників, які оберуть сільськогосподарську професію. Вони стануть стипендіатами очолюваного ним господарства.

Після лінійки гості перемістилися до Будинку культури, де випускників вітали директор школи та учні. От тут усі ще раз переконалися, що Іванівська школа має таланти – яскраві вокальні номери, сценки розмовного жанру, теплі вірші, які повертають у дитинство – дарунки лауреатів шкільного конкурсу талантів. Запрошений до слова випускник 1977 року Олександр Самойленко зі сльозами на очах говорив про школу.

- Я сумую за дитинством, а дитинство – це школа, підкреслив Олександр.

Після концерту випускники зібралися поспілкуватися, дехто вирушив у гості до своїх вчителів та товаришів.