Державні посилання

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

Корисна інформація

20 серпня 2014 року Микола Дмитрович Жайворонок – сільський голова Іванівки, звернувся до односельчан з проханням, виходячи з власних можливостей, надати посильну продуктову гуманітарну допомогу учасникам АТО.

Іван Якович Середа – директор сільськогосподарського товариства «МАС-Агро», першим відгукнувся на прохання, надавши транспортні послуги та харчові продукти.

Жителі активно відгукнулися на прохання місцевої адміністрації. Ніхто не залишився байдужим. Всі, від малого до старого, зробили свій посильний внесок. Було зібрано 2700 кг продуктів від свідомо налаштованих патріотів-селян.

За що сільський голова Жайворонок М.Д. від себе особисто та від виконавчого комітету сільської ради висловлює щиру подяку та повагу за дружні, спільні і активні дії селян, за небайдуже ставлення до учасників АТО.